Pomembnejši dosežki kluba

OLIMPIJSKE IGRE

ATENE 2004 URŠKA ŽOLNIR 3. MESTO
PEKING 2008 LUCIJA POLAVDER 3. MESTO
LONDON 2012 URŠKA ŽOLNIR 1. MESTO
RIO 2016 ANA VELENŠEK 3. MESTO
RIO 2016 ADRIAN GOMBOC 5. MESTO
RIO 2016 TINA TRSTENJAK 1.MESTO

SVETOVNO PRVENSTVO

MUNCHEN 2001 URŠKA ŽOLNIR 5. MESTO
KAIRO 2005 URŠKA ŽOLNIR 3. MESTO
KAIRO 2005 LUCIJA POLAVDER 5. MESTO
RIO DE JANEIRO 2007 LUCIJA POLAVDER 2. MESTO
RIO DE JANEIRO 2007 URŠKA ŽOLNIR 5. MESTO
RIO DE JANEIRO 2007 ROK DRAKŠIČ 5. MESTO
ROTERDAM 2009 URŠKA ŽOLNIR 5. MESTO
PARIZ 2011 URŠKA ŽOLNIR 3. MESTO
PARIZ 2011 ROK DRAKŠIČ 5. MESTO
PARIZ 2011 LUCIJA POLAVDER 7. MESTO
RIO DE JANEIRO 2013 TINA TRSTENJAK 5. MESTO
RIO DE JANEIRO 2013 ROK DRAKŠIČ 7.MESTO
CHELYABINSK 2014 TINA TRSTENJAK 3.MESTO
CHELYABINSK 2014 ANA VELENŠEK 3.MESTO
ASTANA 2015 TINA TRSTENJAK 1.MESTO
ASTANA 2015 ANA VELENŠEK 2.MESTO

EVROPSKO PRVENSTVO

MARIBOR 2002 PETRA NAREKS 3. MESTO
MARIBOR 2002 URŠKA ŽOLNIR 5. MESTO
MARIBOR 2002 NIVES PERC 5. MESTO
DUSSELDORF 2003 PETRA NAREKS 2. MESTO
DUSSELDORF 2003 LUCIJA POLAVDER 3. MESTO
BUKAREŠTA 2004 PETRA NAREKS 3. MESTO
ROTTERDAM 2005 PETRA NAREKS 3. MESTO
TEMPERE 2006 LUCIJA POLAVDER 3. MESTO
TEMPERE 2006 PETRA NAREKS 5. MESTO
TEMPERE 2006 URŠKA ŽOLNIR 5. MESTO
BEOGRAD 2007 URŠKA ŽOLNIR 2. MESTO
BEOGRAD 2007 PETRA NAREKS 5. MESTO
BEOGRAD 2007 LUCIJA POLAVDER 5. MESTO
LIZBONA 2008 URŠKA ŽOLNIR 3. MESTO
LIZBONA 2008 PETRA NAREKS 3. MESTO
LIZBONA 2008 LUCIJA POLAVDER 3. MESTO
TBILISI 2009 URŠKA ŽOLNIR 1. MESTO
TBILISI 2009 PETRA NAREKS 5. MESTO
TBILISI 2009 LUCIJA POLAVDER 5. MESTO
DUNAJ 2010 LUCIJA POLAVDER 1. MESTO
DUNAJ 2010 ROK DRAKŠIČ 3. MESTO
DUNAJ 2010 VLORA BEĐETI 3. MESTO
ISTANBUL 2011 URŠKA ŽOLNIR 3. MESTO
ISTANBUL 2011 LUCIJA POLAVDER 3. MESTO
ISTANBUL 2011 ANA VELENŠEK 3. MESTO
CHELYABINSK 2012 LUCIJA POLAVDER 2. MESTO
CHELYABINSK 2012 ANA VELENŠEK 3. MESTO
CHELYABINSK 2012 ROK DRAKŠIČ 3. MESTO
CHELYABINSK 2012 URŠKA ŽOLNIR 5. MESTO
BUDIMPEŠTA 2013 LUCIJA POLAVDER 1. MESTO
BUDIMPEŠTA 2013 ROK DRAKŠIČ 1. MESTO
BUDIMPEŠTA 2013 ANA VELENŠEK 2. MESTO
BUDIMPEŠTA 2013 TINA TRSTENJAK 3. MESTO
BUDIMPEŠTA 2013 ANKA POGAČNIK 7. MESTO
MONTPELIER 2014 TINA TRSTENJAK 2.MESTO
MONTPELIER 2014 ROK DRAKŠIČ 3.MESTO
BAKU 2015 (EVROPSKE IGRE) ANA VELENŠEK 3.MESTO
BAKU 2015 (EVROPSKE IGRE) TINA TRSTENJAK 2.MESTO
BAKU 2015 (EVROPSKE IGRE) ROK DRAKŠIČ 3.MESTO
KAZAN 2016 TINA TRSTENJAK 1.MESTO
KAZAN 2016 ROK DRAKŠIČ 3.MESTO

MEDITERANSKE IGRE

TUNIS 2001 PETRA NAREKS 3. MESTO
ALMERIA 2005 ROK DRAKŠIČ 2. MESTO
ALMERIA 2005 URŠKA ŽOLNIR 3. MESTO
ALMERIA 2005 PETRA NAREKS 3. MESTO
PESCARA 2009 URŠKA ŽOLNIR 1. MESTO
PESCARA 2009 LUCIJA POLAVDER 1. MESTO
PESCARA 2009 PETRA NAREKS 3. MESTO
PESCARA 2009 ROK DRAKŠIČ 3. MESTO
PESCARA 2009 TINA TRSTENJAK 3. MESTO
MERSIN 2013 LUCIJA POLAVDER 1. MESTO
MERSIN 2013 PETRA NAREKS 2. MESTO
MERSIN 2013 NINA MILOŠEVIĆ 2. MESTO
MERSIN 2013 ANKA POGAČNIK 3. MESTO

EVROPSKO PRVENSTVO U23

LJUBLJANA 2004 ROK DRAKŠIČ 3. MESTO
LJUBLJANA 2004 VESNA ĐUKIĆ 5. MESTO
SALZBURG 2007 VESNA ĐUKIĆ 2. MESTO
SALZBURG 2007 MAJA URŠIČ 5. MESTO
SALZBURG 2007 IGOR TRBOVC 7. MESTO
ZAGREB 2008 VESNA ĐUKIĆ 5. MESTO
ANTALYA 2009 ROK DRAKŠIČ 1. MESTO
ANTALYA 2009 MAJA URŠIČ 7. MESTO
ANTALYA 2009 MATJAŽ TRBOVC 7. MESTO
SARAJEVO 2010 MATJAŽ TRBOVC 7. MESTO
PRAGA 2012 NINA MILOŠEVIĆ 1. MESTO
PRAGA 2012 TINA TRSTENJAK 3. MESTO
PRAGA 2012 ANA VELENŠEK 3. MESTO
PRAGA 2012 ANKA POGAČNIK 5. MESTO
PRAGA 2012 KATJA RIGELNIK 7. MESTO
PRAGA 2012 URŠKA GRAČNER 7. MESTO
WROCLAW 2014 MIHAEL ŽGANK 3.MESTO
WROCLAW 2014 KLARA APOTEKAR 2.MESTO
BRATISLAVA 2015 KLARA APOTEKAR 1.MESTO

SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI

JEJU 2002 LUCIJA POLAVDER 7. MESTO
SANTO DOMINGO 2006 ROK DRAKŠIČ 3. MESTO
BANGKOK 2008 TINA TRSTENJAK 3. MESTO
PARIZ 2009 TINA TRSTENJAK 3. MESTO
PARIZ 2009 VLORA BEĐETI 3. MESTO
PARIZ 2009 ANA VELENŠEK 5. MESTO
AGADIR 2010 VLORA BEĐETI 2. MESTO
AGADIR 2010 ANA VELENŠEK 2. MESTO
LJUBLJANA 2013 ADRIAN GOMBOC 3.MESTO
ABU DHABI 2015 KLARA APOTEKAR 2.MESTO

 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI

LJUBLJANA 1997 URŠKA ŽOLNIR 1. MESTO
LJUBLJANA 1997 MAJA FRECE 5. MESTO
BUKAREŠTA 1998 PETRA NAREKS 3. MESTO
BUKAREŠTA 1998 MAJA FRECE 5. MESTO
RIM 1999 URŠKA ŽOLNIR 1. MESTO
RIM 1999 MAJA FRECE 3. MESTO
RIM 1999 PETRA NAREKS 5. MESTO
NIKOZIJA 2000 PETRA NAREKS 3. MESTO
NIKOZIJA 2000 MAJA FRECE 5. MESTO
BUDIMPEŠTA 2001 PETRA NAREKS 3. MESTO
BUDIMPEŠTA 2001 LUCIJA POLAVDER 3. MESTO
SARAJEVO 2003 LUCIJA POLAVDER 1. MESTO
SARAJEVO 2003 NIVES PERC 5. MESTO
SOFIJA 2004 ROK DRAKŠIČ 2. MESTO
ZAGREB 2005 ROK DRAKŠIČ 2. MESTO
PRAGA 2007 ANJA PEČNAK 5. MESTO
LOMMEL 2011 MIHAEL ŽGANK 3. MESTO
LOMMEL 2011 URŠKA GRAČNER 3. MESTO
POREČ 2012 KATJA RIGELNIK 3. MESTO
POREČ 2012 MIHAEL ŽGANK 3. MESTO
POREČ 2012 URŠKA GRAČNER 3. MESTO

EVROPSKO PRVENSTVO KADETI

ORADEA 2000 NIVES PERC 3. MESTO
ORADEA 2000 LUCIJA POLAVDER 5. MESTO
GYOR 2002 ROK DRAKŠIČ 2. MESTO
GYOR 2002 MAJA URŠIČ 2. MESTO
MIŠKOLC 2006 TINA TRSTENJAK 7. MESTO
COTONERA 2011 AJA GAČNIK ZUPANC 2. MESTO
TALIN 2013 KLARA APOTEKAR 7. MESTO

KADETSKA EVROPSKA OLIMPIADA MLADIH

LIZBONA 1997 MAJA FRECE 2. MESTO
ESBJERG 1999 JOŽICA SVEČAK 1. MESTO
PARIZ 2003 ROK DRAKŠIČ 2. MESTO
PARIZ 2003 MAJA URŠIČ 2. MESTO
TRABZON 2011 ADRIAN GOMBOC 2. MESTO
TRABZON 2011 AJA GAČNIK ZUPANC 2. MESTO

KADETSKA SVETOVNA OLIMPIADA MLADIH

MOSKVA 1998 URŠKA ŽOLNIR 1. MESTO
MOSKVA 1998 PETRA NAREKS 3. MESTO
MOSKVA 1998 MAJA FRECE 5. MESTO