Športni klub: Judo klub z’dežele Sankaku Celje

Izobrazba: študentka 2.letnika Višje strokovne šole Celje

• 3. mesto Olimpijske igre (Rio de Janeiro 2016)
  • 2. mesto Svetovno prvenstvo (Astana 2015)
  • 3. mesto Svetovno prvenstvo (Chelyabinsk 2014)
  • 2. mesto Evropsko prvenstvo (Budimpešta 2013)
  • 3. mesto Evropsko prvenstvo (Istanbul 2011, Chelyabinsk 2012, Baku 2015)
  • 3. mesto Svetovno mladinsko prvenstvo (Agadir 2010)
  • 3. mesto Evropsko prvenstvo mlajše članice (Praga 2012)

Osnovno šolo je obiskovala v Vojniku, po končani osnovni šoli se je vpisala na I. gimnazijo v Celju, ki jo je tudi uspešno zaključila. Po gimnaziji pa šolanje nadaljuje na Višji strokovni šoli, smer organizator socialne mreže.

Z judom se ukvarja že 18 let. Je članica judo kluba z’dežele Sankaku iz Celja. Tekmuje v kategoriji do 78 kg. Dosegla je nekaj večjih rezultatov na mednarodni in državni ravni v kategoriji mladink, mlajših članic in članic.

Je večkratna državna prvakinja v kategorijah mladink, mlajših članic in članic. Osvojila je bronasto olimpijsko medaljo, 2 medalji na Svetovnih prvenstvih, srebrno in bronasto in 4 medalje na Evropskih prvenstvih, od tega tri bronaste in eno srebrno. Ima pa tudi bronasto medaljo iz Evropskega prvenstva za mlajše člane in članice ter srebrno medaljo iz Svetovnega mladinskega prvenstva, ki je bilo leta 2010 v Maroku. Do sedaj je zmagala na enem Grand slam-u, štirih Grand prix-ih in treh Svetovnih pokalih. Poleg Olimpijskih iger v Riu, pa se je udeležila tudi Olimpijskih iger v Londonu leta 2012.